päästänyt liikaa muslimeja rajojensa sisäpuolelle, mitään muuta ongelmaa ei ole.
Norjan ongelma on se
19
73
Vastaukset
- 1997 talvella olin
töissä Oslossa ja jouduin asumaan töyanessa, se oslolainen joka ajoi mut sinne kello 12 yöllä sanoi et sit semmonen juttu et älä liiku täällä yksin öisin, Töyane on tunnettu siitä että siellä asuu paljon muslimeja.
- 2 viikkoa ennen
tota muslimit raiskasivat siellä joukolla norjalaisen miehen.
- Petosjytky haisee
Höpön löpö, koeta jo aikuistua sinäkin. Äärioikeisto on koko Euroopan ongelma, se on kulttuurien pakkosekoittamisen, naton, EU:n liittovaltion, monikansallisten pankkien ja veropakolais suursijoittajien asialla ja etujen ajaja.
Suomessa Persut ja Kokoomus edustavat tätä kaiken tuhoavaa ja pilaavaa Äärioikeistoa, jotka tekopyhästi jaksavat vielä valehdella "muslimivihaansa", vaikka itse juuri ovat kulttuurien pakkosekoittamisen alullepanijat.
Soinin ja Kataisen salaisilla Bilderberg kokouksilla taattiin jälkimmäisen pääministeriys ja monikansallisten pankkien lainat ja takuut. Veropakolaisten loiseliitin kehittämä VaraKokoomus=Persut, oli ja on pelkkä kupla, jonka avulla Cayman Saarten juhlia jatketaan.- Huijari Persut
Äärioikeiston PetosPersuille ei näytä riittävän Suomen kansan huijauksen onnistuminen, vaan alhaisesti valjastavat vielä Norjan pommi-iskunkin "muslimiviha" -valheittensa käyttöön.
Äärioikeisto = Pers ja Kok ovat kulttuurien pakkosekoittamisen alullepanijoita ja ylläpitäjiä. - Se mitä tossa
ylhäällä lukee on totta mutta tuskin kaltaisesi muslimin patjan päähän se mahtuu.
- ? !! ?
Tuntenekohan Islamia , Piiperö ?
- 8+6
Huijari Persut kirjoitti:
Äärioikeiston PetosPersuille ei näytä riittävän Suomen kansan huijauksen onnistuminen, vaan alhaisesti valjastavat vielä Norjan pommi-iskunkin "muslimiviha" -valheittensa käyttöön.
Äärioikeisto = Pers ja Kok ovat kulttuurien pakkosekoittamisen alullepanijoita ja ylläpitäjiä.ottaako mokuttajaa päähän?
- Punikit ja
muut muslimidiktatuurien kannatajat ovat myös ongelma.
Punikit on saatava seurantaan Suomessa ja heti.
Varsinkin musliminnussijapunikit.- Todellisuudessa se
on Kokoomus joka niitä Suomeen tuo ja Katainen sanoikin että Suomi tarvitsee 1800000 mamua seuraavan 10 vuoden aikana eikä kyse ole todellakaan lansimaisista mamuista.
- vissiin olit juu
muslimit eivät ole pommi-iskun takana senkin pellet vihanlietsojat. Aina kaikesta sitä ollaan heti syyttämässä musulmaaneja. kyseessä on taatusti norjan omat mieleltään järkkyneet ja hallitukseen pettyneet matalaeläjä Timothy McVeigh wannabeet
- Varakok=Persut
Varakokoomuksella, eli Persuilla pitää aina olla joku uusi valhe, jonka avulla jatkavat oppositiosta käsin monikansallisten pankkien tukemista, nyt se on Norjan pommi-iskun kautta esiinnostettava katteeton muslimiviha.
Äärioikeisto on kulttuurien ja uskontojen pakkosekoittamisen takana ja ylläpitäjä. - Mahtaa muslimien
patjaa vituttaa kun toiset pääsee elämässään muuallekkin kuin rättipään sänkyyn piiskattavaksi.
- 6+17
Varakok=Persut kirjoitti:
Varakokoomuksella, eli Persuilla pitää aina olla joku uusi valhe, jonka avulla jatkavat oppositiosta käsin monikansallisten pankkien tukemista, nyt se on Norjan pommi-iskun kautta esiinnostettava katteeton muslimiviha.
Äärioikeisto on kulttuurien ja uskontojen pakkosekoittamisen takana ja ylläpitäjä.Muslimien ystävät syyttävät persuja heidän kaverien pommeista.... hah.
- 90% varma
6+17 kirjoitti:
Muslimien ystävät syyttävät persuja heidän kaverien pommeista.... hah.
että muslimiterroristit ovat pommin takana.
Mitäs kuitsuitte, itse kutsuitte..
Punikithan niistä pitää - muslimeista.
Ilman muslimimiehiä ja ilman punikkeja, MAAILMASSA EI OLISI MITÄÄN ONGELMIA. - Jos vielä
90% varma kirjoitti:
että muslimiterroristit ovat pommin takana.
Mitäs kuitsuitte, itse kutsuitte..
Punikithan niistä pitää - muslimeista.
Ilman muslimimiehiä ja ilman punikkeja, MAAILMASSA EI OLISI MITÄÄN ONGELMIA.Kokoomus saataisiin lahdattua niin Suomi olisi paratiisi, Kokoomus olisi jo historiaa mutta Rkp maksoi sen laskut että sai pakkoruotsin pidettyä paikallaan.
- thumbbbbbbb
Oikeassa olit. Oletkokohan mahdollisesti sama ihminen joka uutisoi tällä palstalla Fugushiman ydinvoimalaonnettomuudesta objektiivisesti ja paniikkia lietsomatta. Jatkahan samaan malliin! http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2011072214100985_ul.shtml
- jshsgs
nopeasti käsiteltiin uutisissa asia. kansalle ei haluta kertoa että muslimit ovat ongelma.
- ministeriö
Ei voi muuta sanoa kun että huipulla tuulee.
- phyi sattana
Taas Muslimeita syytetään. Ei ole länsimailla miestä hakea oikeaa syyllistä vaan valitaan tämä valehtelun ja hyssyttelyn linja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26517118Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235517- 1152592
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152076Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361775Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111007- 59959
Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45899Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32897