Miksi Ole Norback (rkp) kertoi eilen uutisissa että ei yllättynyt Oslon iskusta. Hän antoi ymmärtää syyllisten olevan ählämejä. Minäkin suutuin. Pyydän anteeksi ählämeiltä.
Ole Norrback ja Oslon ammuskelu
väärää infoa
9182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miksi suomenruotsalainen sai antaa mielipiteensä uutisissa?
Se on vapaamuurari ja mukana liitossa
kyllä nyt mahtaa Olea vituttaa!!!!
parempi pysyä viltin alla parisen viikkoa, olla "ei tavattavissa", hänen...
Media sai taas aikaan vihaa muslimeja kohtaan.
YES!!
YLE on suomenhurrien suojatyöpaikka !! Siksi siellä haastatellaan suomenhurreja. Kanavat on nykyään pullollaan hurriohjelmia.Enpä kyllä maksa enää lupaakaan.Norback on täys kusipää,.ainoa saavutus oli silta tomaattiviljelyksille.
saatanaa
Halusiko suomenruotsalainen syyllistää ählämejä? Hän on todellinen harvinaisuus Biaudeen ja Thorsin kaltaisten joukossa. Hyvä Ole, sä oot paras svedupelle.
Niinhän se menee, että rehellisiä mielipiteitä heti arvostellaan, kun joku etsii syitä muualtakin kuin viimeisestä linkistä. On niin helppo mennä siitä yli, mistä aita on matalin.