Breivikistä netissä vain kaksi kuvaa

von Münchausen

Poliittisesti aktiiviseksi sanotusta Breivikistä löytyy todellakin vain kaksi kuvaa jotka molemmat on ladattu viime päivien aikana!!! Hiusten pituudesta päätellen samassa sessiossa otettu kuva.

Kokeilkaa itse!

Aika kummallista. Lieneekö tuota henkilöä edes oikeasti olemassa.

Taitaa olla taas totuus tarua ihmeellisempi...

11

95

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

      Googlen kuvahaku "Anders Breivik" 217000 tulosta

      Minä löysin siis enemmän kuin kaksi kuvaa.

      • von Münchausen

        Voi hyvä Sylvi!
        Katsoitko niitä tuloksia?
        Siis et!

        Tästä kyseisestä tyypistä löytyy vain kaksi erilaista kuvaa. Toki maailma on nyt täynnä näitä kahta kuvaa, sattuneista syistä. Sitä paitsi on muitakin samannimisiä eikä noissa 210000 ollut läheskään kaikissa tuon nimisen kuvaa.

        Käytäpä vähän älliäsi!


      • POPOPOPOIYIYIY

      • 21
        von Münchausen kirjoitti:

        Voi hyvä Sylvi!
        Katsoitko niitä tuloksia?
        Siis et!

        Tästä kyseisestä tyypistä löytyy vain kaksi erilaista kuvaa. Toki maailma on nyt täynnä näitä kahta kuvaa, sattuneista syistä. Sitä paitsi on muitakin samannimisiä eikä noissa 210000 ollut läheskään kaikissa tuon nimisen kuvaa.

        Käytäpä vähän älliäsi!

        Omassa manifesissäänkin on enemmän kuin kaksi erilaista kuvaa...


    • .

      Tein juuri kuvahaun, minua ei ilmeisesti ole olemassa...

    • vähän vaikea tietää.

      Mitähän skeidaa sinä sitten jauhat, yritätkö kenties sinäkin, anonyymi, puolustella jotakin häiriintynyttä massateloittaja- Breivikiä, sinä anonyymi? Itse satuin eräällä toisella foorumilla lukemaan ehkä älyvapainta juttua ever, kuinka muka massamurhaajilla olisi vaan ..p*llun puutetta ja että jos heillä olisi nainen, eivät heiluisi tuliaseiden ja pommien kanssa. Tosiasiassa sen tason murhaajilla kuin Breivik, on sen verran kieroon kasvanut polla, että sellaisia ei millään pelkällä pikku naisen rakkaudella parannettaisi.

      Toki he ( Breivikin kaltaiset sekopäätkin) varmasti lapsen lailla haluaisivat tulla "hyysätyiksi" ja kokevat siksi häiriityneissä ajatuksissaan juuri muka yhteiskunnan todellisuudenvastaisesti kohdelleen heitä väärin, kun tämä maailma ei ole mikään karkkimaa, missä kaikki candyt ja rakastavien läheisten rakkauden ja sosiaalisen statuksen saisi kukaan ihminen ilmaiseksi ta itse antamatta ymmärtävää hyväksyntää, mutta kun eivät ole rakastavaa "hyysäystä" riittämiin osakseen saaneet - nämä massateloittajat ja murhamiehet, niin sitten he pelottavalla tavalla, osa heistä, kohdistaa vihansa niihin täysin viattomiin ihmisiin, joita kenties taio ainakin välillisesti pitävät mukamas pah "hyysärikulttuurin" edustajina, kuten Norjan kaheli teloittaja on ajatellut.

      Minä kylläkin olen lehdistä lukenut, että se Breivik oli aika narsistisenkin innokas esittelemään itseään kuvilla netissä. Oikein poseeraili. Toki jos kyseinen kauhea ihmishirviö, ilm. nyt jo uhriluvultaan satojen viattomien norjalaisten murhaaja, ei olisi uusnatsi, niin kyllä häntä objektiivisesti voisi pitää komeana miehenä ulkomuodoltaan, mutta olen aivan varma, että sen verran järkevä tämä maailma on, että julkisuuteen tämä narskupsykopaatti- Breivik ei nyt ole noussut kenenkään ainakaan idolina, vaan täydellisenä ilmentymänä ihmisen pahuudesta ja millään naisten huomiolla ainakaan, ei sen pääkoppaa olisi kukaan voinut korjata, että olisi jättänyt viharikokset tekemättä. Breivikillä on sitä sitten sellissään aikanaan aikaa miettiä ja toivottavasti kyseisen rikollisen tuomiota ei - vaikka tyyppi ilmeisen mielisairas myöskin onkin - ainakaan alenneta syyntakeellisuusperustein.

    • .Pisterivi.
      • :(

        "Feels so !@#$ing terrible. Used to play in Unit with this guy too. Seems so wicked to have spoken so much to someone you think you know, and then this.. Know that alot of persons in Unit might be very dissapointed right now! :s"

        "Hard to think that people you play and possibly consider your friends can be a !@#$ mass-murder"

        "I've been in a state of confusion ever since I saw his face on vg.no ... "but... that....that...thats %^-*ing Andersnordic!?!?!" It's confusing having spent time in the same guild as this chap and then see this.. holy crap.."


    • Ei missään nimessä

      " Lieneekö tuota henkilöä edes oikeasti olemassa. " No ei, tyyppi on NWO:n luoma hallusinaaito.

    • mamman pikku B

      Pikku Breivik ei hallunnut julkaista itsestään kuvia. Veti mieluummin steroideja ja sieniä, runkaten ja keskustelupalstoilla paranoidisia kuvitelmiaan jaellen.

    • Kokoomus täynnä niit

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      275
      17546
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      5645
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      121
      2631
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      17
      2135
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1788
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1040
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      970
    8. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      933
    9. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      32
      931
    Aihe