Human centipede

En ymmärtänyt leffan ideaa. Mikä järkevä selitys oli tälle kolmen ihmisen ketjulle?
2325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se että se ukko nyt sattui olemaan lievästi sanottuna pöpi kun näki siinä jotain hienoa että "rakensi" tuollaisen heistä? pitäisköhän siitä tulla kakkososa myös.. aika karmea oli kyllä toi ekakin.

Äänestä

Tulee kuulemma kakkonen ja myöhemmin kolmonen. Puhutaan että tokassa tai kolmannessa on noin kaksitoista "peräkkäin."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erty567 kirjoitti:

En ymmärtänyt leffan ideaa. Mikä järkevä selitys oli tälle kolmen ihmisen ketjulle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu