Maailman pahimpien tappajien listalla kulta ja pronssisijat ovat ateisteilla, kolmantena on sitten eräs kaikkien tuntema viiksiniekka jonka uskonnolliisuudesta en tiedä..
http://www.scaruffi.com/politics/dictat.html
Kuolonuhrit eivät jääneet tusinaan tai kahteen.
Ateistit pahimpia tappajia
11
<50
Vastaukset
- Hienoja miehiä
Nähtävästi, mutta Hitler oli okkultisti, kuten Stalinkin... Mao:sta en tiedä mutta arvaus on...
- Stalin??? okkultisti
Mao Dalai Lamalle "Uskonto on myrkkyä". Mao oli siis ateisti
http://www.rangzen.com/history/history.htm
During 1959, The Dalai Lama went to China to speak with Chairman Mao Zedong. Mao told him, "RELIGION IS POISON. ... Tibet and Mongolia have both been poisoned by it."
Minusta hienous on näistä kaukana.
Marxin ateistisen ideologian pohjalle rakennetun Neukkulan johtaja olikin siis okkultisti. Kerro lisää! - Kyllä oli.
Stalin??? okkultisti kirjoitti:
Mao Dalai Lamalle "Uskonto on myrkkyä". Mao oli siis ateisti
http://www.rangzen.com/history/history.htm
During 1959, The Dalai Lama went to China to speak with Chairman Mao Zedong. Mao told him, "RELIGION IS POISON. ... Tibet and Mongolia have both been poisoned by it."
Minusta hienous on näistä kaukana.
Marxin ateistisen ideologian pohjalle rakennetun Neukkulan johtaja olikin siis okkultisti. Kerro lisää!http://wikicompany.org/wiki/Image:Truman_Churchill_Stalin_1.jpg
Kuva kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.
- Tosihan se on
Ateisti Mao Ze-Dong tapatti 49-78 miljoonaa
Ateisti Stalin tapatti 23 miljoonaa
Kolmas veijari Hitler 12 miljoonaa - Totuus esiin!!!
Ei ateistit ole verenhimoisia murhaajia,turha syyllistää,narsistit on.Kaikki vaan narsisti testiin,jos ei läpäise tiettyä tasoa,jolloin on pahis,niin pakkohoitoon,jos aikoo elää.Kyllä jämpti on näin.Turha syyllistäminen ja selittely pois.Esim. kaikkien alojen viranomaisissa on narsisteja,jotka eivät läpäisisi testiä.Joten älkää luottako heihin automaattisesti,terve kyseenalaistaminen on hyväksi kaikille.
- hissa kertoo
tässähän tuli jo monta totuutta historiasta esiin ei tarvii kyseenalaistaa
- Muisku8
Muistutus
- oikeessa lienet
entäs nämä satanistit jotka puuhaavat nwo:ta?
No, nehän taitaakin olla ateisteja kaikki.- nykyisin kyllä
Kaikki ovat arvottoman kovia ateistejäkin tarpeen vaatiessa, voivat kyllä olla mitä ismitahansa. Heidän moraalinsa ei ole puhdas, jos he eivät valehtele. Salaseurat ja kabinettipolitiikka pois demokratian tieltä, niin nämä loiset ollaan ennenkin hoidettu.
- Hauki on kala
Albert Pike; Morals and Dogma, ylistää Luciferia ja mainitsee satoja kertoja Osiris nimen sekä muita muinaisegyptiläisiä myyttisiä hahmoja. Pahasti vinksahtanutta porukkaa....
http://secondsun.webs.com/E-books/[Albert Pike] Morals and Dogma.pdf
Google "morals and dogma" pdf
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1237130Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1234934L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa664266TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153463Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242261Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2731691- 671465
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581428Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221406Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581384