Komea ufo Sao Paulossa

hassu-1

13

102

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • saiko tuota nyt sano

      a?

    • iso lelu vaan.

      Johan se on todettu pilaksi aikaa sitten.
      Fake and gay.

    • Niin hyvää puuta

      Radio ohjat tava säähavaintopallosuokaasumeteoriitti.!!

    • selkeästi RC

      Kyllä noita ornikoptereita on tuubbi täynnä.

      Ei mitään uutta.

      Ufoja ei ole tulossa tänne ja piste .

    • me-262

      Aikas hjyvän näköinen. Kerrankin jotain muutakin kuin pelkkiä viuhuvia valopalloja tai leijuvia lyhtyjä... Ja mikä olennaisinta, muualla kuin Lontoon taivaalla. ;)

    • ifo se oli

      Uskottavuudesta heti menee 99% kun on pimeällä taivaalla oleva valo, sellainen on niin helppo rakentaa vaikka tiimarin tarvikkeista itse.

      • X-weiis

        Tuhansia silminnäkijöitä, jotka seurasivat suorana tapahtumaa televisiota myöten.
        Mielestäni nykytekniikalla ei ole ainakaan taloudellisesti mielekästä rakentaa moista, sillä mikä tuollaisen käyttötarkoitus sitten olisi.

        Kyllä tuo ufo on aito ja osana jatkuvasti lsääntyviä havaintoja.


    • tekniikan insinjöör

      ÄÄHHH. Tuohan on 1970 luvun himmentynyt discovalaisin.

    • uFå

      Jaaha. Ja onko elämää kuoleman jälkeen?

      • hassu-1

        Tietysti on, olet siitä itse elävä esimerkki.

        Miten muuten kuvittelisit olevasi olemassa?


    • raakkuna1

      Kun ufo ilmiöitä esitetään virallisen uutistarjonnan välityksellä, niin silloin uskoisi että jokainen on velvollinen muuttamaan aikaisempaa elämänkäsitystään annetun real factan perusteella.

      Ja tuo komea Sao Paulon UFO on todella esitetty uutisverkon välityksellä. Ja voin sanoa että siinä on Ashtarin komentoalus joka on suunnitteluvaiheessaan jo rakennettu ilmaisemaan itsensä ihmiskunnalle. Se ei ole taivaallinen maailmanpyörä, vaan sen juhlavalaistus antaa käsityksen ihmiskunnalle Ashtarin luonteesta, joka haluaa juhlistaa esiintymistään, ja kertoa suurenmoisesta asiasta, jota he ovat toteuttamassa.

      • Noh noh,

        yritähän nyt jillitä hieman itseäsi, sillä muuten saattaa eräät ihmiset päätellä kirjoitustesi perusteella ettei raakkuna1 ole tämän maapallon asukkaita, vaan tipahtanut ohi ajaneesta ufosta.


      • raakkuna1
        Noh noh, kirjoitti:

        yritähän nyt jillitä hieman itseäsi, sillä muuten saattaa eräät ihmiset päätellä kirjoitustesi perusteella ettei raakkuna1 ole tämän maapallon asukkaita, vaan tipahtanut ohi ajaneesta ufosta.

        Raakkuna ei jillitä eikä jallita ketään, vaan annan täysin totuudenmukaisen kuvan kaikesta. Ja onhan tuo tajuttava uutistarjonnan perusteella, niin perusteellisen hyvinkin, että rappaus vaan pirskoutuu vanhasta maailmankuvastanne.

        Raakkuna on aina ollut ihminen maanpäällä, minä en ole ufo olento, eikä minua ole tipautettu ohi ajaneesta ufosta. Mutta minut on valittu Ashtar ufo laivueen tiedoittajaksi ja kanava henkilöksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      90
      4219
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3203
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2340
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1358
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      939
    6. 134
      931
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      894
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      832
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      776
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      770
    Aihe