Kataisen huippusijoitus Kreikka:DD

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

henkilöltä jolla oli matematiikassa arvosanana 6 suppealla ja joka on mukana politiikassa vain siksi että väärensi asiakirjoja?

Äänestä
  • Entäs ne henkilöt, jotka taaskin äänestivät tätä Siilinjärven neroa?

    Ja mistä ne tulivat ne 12 000 ääntä?

    Nyt on turha enää vikistä kuutosen matikasta, olisi pitänyt miettiä uurnalla tai mieluiten ennen äänestämistä.

    Äänestä

sanoa kun että kyllä vit..taa ihan hel..tisti. Kokoomuksesta ei yksinkertaisesti löytynyt parempaa kuin työtön opettaja jolla on hämäryyksiä asiakirjojen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6+7 kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/politiikka/2011/07/27/vielako-kreikan-lainat-ovat-hyva-bisnes-katainen/201110404/12

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu