Vaadin kaikilta kunnioitusta

Norjan ampujaa kohtaan ja kaikkia niitä kohtaan jotka ajattelevat samoin kuten hän. Tästä ei tingitä. Tämä siksi, että meitä vaaditaan kunnioittamaan islamia ja kristinuskoa ja ennen kaikkea niitä jotka uskovat noihin typeriin satuihin. Tässä on kysymyksessä vastakunnioitus.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ilmoitin tämä viestin juuri poliisille, joten kenenkään muun ei tarvitse ilmoittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Innanen - - - kirjoitti:

Norjan ampujaa kohtaan ja kaikkia niitä kohtaan jotka ajattelevat samoin kuten hän. Tästä ei tingitä. Tämä siksi, että meitä vaaditaan kunnioittamaan islamia ja kristinuskoa ja ennen kaikkea niitä jotka uskovat noihin typeriin satuihin. Tässä on kysymyksessä vastakunnioitus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu