Homoa

gaweraser

Aatelkaa ny ite. Äijät stringeissä heiluu, ajelee sääret ja levittää rasvaa iholle.. Heterolla ei tulis mieleenkään

8

249

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nasujupse

      Ei mene ihan noin. Mulla on käyny mielessä monta kertaa, mutta en oo ottanu kontaktia mieheen siinä mielessä. Ajattelu ei tee himppeliksi. Harrastan ehkä kehonrakennusta, mutta tutuille oon sanonu, että käyn vaan kuntoilemassa. Hitsi tää on vaikeeta. Pitäiskö vaan myöntää kaikille, sitten se ois kerralla ohi?

    • Anonyymi

      mitävittua

    • Anonyymi

      Et ole ainakaan ihan täysin hetero, kun tuollaisia pyörii mielessäsi.

    • Anonyymi

      Joku homobaari vai? Vai missä äijiä öljytään? Mitä helvettiä?

    • Anonyymi

      Sano nyt vittu missä öljytään? HAluan mukaan.

    • Anonyymi

      Hyvin näkee että nuo punakenkäiset juntit on itsekakkaita ja itseään täynnä. Luulee että lihakset tekee vaikutuksen ja buustaa sitä audilla ja rolexilla. Täysiä lippalakki pellejä!

      • Anonyymi

        Myönnätkö kuitenkin, että heidän naisillaan on siveä menneisyys?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      83
      2475
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1435
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      81
      1311
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      11
      1192
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      905
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      890
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      763
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      100
      749
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      30
      743
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      696
    Aihe