Anttila harkitsee presidenttikisaan lähtemistä

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei Anttila ainakaan enää mikään poliittinen broileri ole. Ehkä joku muu eläinhahmo kuvaisi häntä osuvammin. Huumorintajua naiselta ei ainakaan puutu, kun tällaista viitsii oikein julkisuuteen tiedottaa.

Äänestä

Aaaah-haaah-haaaa..... Anttilalta ei näemmä itserakkaus- ja varmuus lopu missään tilanteessa. Kun ei saanut ministerinäkään mitään kunnollista aikaan, niin millä meriitillä se luulee kelpaavansa Suomen keulakuvaksi? Anttila on yhtä lopussa kuin Lipponenkin, joten viisaampaa olisi kummankin vain etsiä itselleen hyvä vanhainkoti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mooses Pessi kirjoitti:

http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/114667-ess-keskustan-nainen-harkitsee-presidenttikisaa#comments

Hoh hoh hoohhh nostak...........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu