vitun kuuma,ihmisiä pyörtyy,Paavin pallit hikoaa kuin Jeesuksen kainalot golgatalla.
http://www.nelonen.fi/uutiset/kaikki/ulkomaat/paavin-saarna-madridissa-keskeytyi-myrskyn-takia
paska uskonto,paska puhuja,pkusipäät kuulijat.
http://www.nelonen.fi/uutiset/kaikki/ulkomaat/paavin-saarna-madridissa-keskeytyi-myrskyn-takia
paska uskonto,paska puhuja,pkusipäät kuulijat.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Aloituksesi rikkoo lähes kaikkia sääntöjä, mutta etpä ole saanut vastauksiakaan. Minä tulin juuri tuolta ja menen aamulla uudestaan. Siellä on hyvät fiilikset paahtavasta helteestä huolimatta.
Mitä ajattelit aloitusta kirjoittaessasi? Oletko muka fiksumpi kuin paavin kuuntelijat? Et vaikuta itsekään miltään järjen jättiläiseltä, joten olisi parasta pitää sormet irti näppiksestä, kun jälki on tuollaista!
Jep jep ! Siellä pakanat palvovat ja pokkuroivat epäjumalaansa !
Tosi säälittävää sakkia!
Late Lapista. SSSS Ry!
Uskonnot pitäisi kriminalisoida niiden järjettömyyden takia.
Tosimies. Juutalainen. Eikun luterilainen. Eikun ortodoksi. Eikun. No, mikä tahansa inhimillisyyttä vieroksuva, väkivallan lähettiläs.
TOSIMIES TAITAA OLLA JALAT TUKEVASTI MAASSA SEISOVA MIES!
Joka ei pokkuroi ja palvo turhanpäiväisiä siipeilijöitä, kuten pressoja, kuninkaita, paaveja ja piispoja, vain pakanat palvovat, kunnioittavat ja pokkuroivat noita siipeileviä parasiittejä !
Late Lapista. SSSS Ry!