http://www.adressit.com/allekirjoitukset/perussuomalaiset_ei_ole_the_finns/ Jos tuohon tulee 5miljoonaa allekirjoitusta niin H-linjalaiset tekee benji-hypyn ilman köyttä
Ilmaise Persulle mistä kana kusasee
Soini P-Koreaan
568
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Viharasistirikollisat ulos maasta. tämä maa kuuluu meille, monikultturisille !
Imekää nyt itseänne vasurisössöt !
Finns on ja pysyy ja sille ette voi mitään paskakallet ! ! ! Facebookin Finns nimen nappaaminen ei vaikuta meihin persuihin mitään sillä voimmehan käyttää Facebookissa nimea Original Finns tai One and only Finns. tai TheFinns.
Kuljemme voitotsta voittoon heh hehee
Conquer Finns= Voitosta voittoon.
siltä, että demokraattiset voimat palstalla ja vähän sitten muuallakin, ovat alkaneet voimalla vastustamaan Soinia ja äääärirasististavihapolitikkaa.
Soini ei ole kiinnostunut Pohjois-Koreasta, vaan suomesta. Ja me perussuomalaiset olemme hyvin tyytyväisiä Finns nimitykseen, se ilmaisee meidän kansallisuutemme, ja poliittisen suuntautumisen, mikä tarkoittaa että ensikädessä laitamme suomen asiat kuntoon. Ja kansainvälisyydestä olemme toki kiinnostuneita, kunhan toiminnan perusteet on tutkittu ja hyväksytty.