Turkissa eivät perverssit hypi silmille

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jossa kieroutuneita ei ylistetä.

Äänestä

Mikä prkele se ajaa ihmistä tekemään uuden aloituksen aiheesta, josta on juuri äsken jo tehty aloitus! ÄLÄ TEE NIIN! Se on kiellettyä netiketissä ja palstan säännöissä! Tässä on ketju
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10083442

Äänestä
  • ittes.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toni Jaivola kirjoitti:

http://www.savonsanomat.fi/uutiset/ulkomaat/turkissa-murhataan-homoja/698205

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu