Perä-aukon kutina?

Sisältäni kutiaa usein öisin. missä voisi olla ongelma ja mistä ratkaisu?
895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Terveyspalstoja on netti täynnä, niillä saat parempia neuvoja.

Äänestä

kihomatoja.

Äänestä

Miksi teillä ateisteilla on fetissi peräaukkoihin?

Äänestä
  • Olen harras kristitty enkä ateisti. Nyt kutiaa jopa pahemminkin kuin v. 2011. Jospa taivaassa helpottaisi.

    Äänestä

Sormetat valkovaseliinin kanssa ja usein. Auttaa minulla ja muutenkin tuntuu mukavalta. Suosittelen.

Äänestä

Tärkeä, sivistynyt, kristillinen ja kreationismin teemaan sopiva aihe.

Äänestä

Perä hiostaa, on liian lämmin.

Äänestä

Jos uskomme palstan kreationisteja, ja miksemme uskoisi, löydät varmasti sekä syyn että ratkaisun ongelmaasi Raamatusta. Siellä on kuulemma kerrottu kaikki oleellinen kaikesta. Pitää vain osata lukea. Oikealla tavalla.

Oma ratkaisuehdotukseni on takapuolen pyyhkiminen pyhän kirjan sivuilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harras kristitty kirjoitti:

Sisältäni kutiaa usein öisin. missä voisi olla ongelma ja mistä ratkaisu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu