Amerikkalaisäiti herättää kuvotusta tosi-tv -sarjassa, joka kuvaa pikkutyttöjen kauneuskilpailua. Neljävuotiaan tytön äiti on hankkinut tyttärelleen C-kupin tekorinnat ja topatun takamuksen, jotta tämä voittaisi lasten missikisat. Jenkeissä on aiemmin käynyt niin, että yksi pikkumissi joutui pedofiilin sieppaamaksi ja murhaamaksi. Sitä kohtaloako tämä äiti lapselleen kerjää tehdessään lapsestaan näyttelyeläimen? Kyllä Amerikka on tosiaan suurten ihmeiden maa...
http://www.mtv3.fi/helmi/kauneus/artikkeli.shtml/2011/09/1383411/jarkyttavat-kauneuskisat-tekorinnat-ja--takamus-neljavuotiaalle
Tekorinnat 4-vuotiaalle.
18
243
Vastaukset
- ..................
Sairasta! Eikö tota voi jo pitää lapsen seksuaalisena hyväksikäyttönä?
- Entä Kotisuomessa?
Täytyyhän tuomareilla olla silmänruokaa, ei ne kaikki ole pedofiileja? Siispä silikonit lepyyttämään normi-sedät?
Ei hätää, tämä on normaalia kaksijalkaisten ateisti-eläinten yhteiskunnassa. Suomi on vaan kuin viktoriaaninen englanti, sairaat jutut ovat paljolti piilossa.
Ei tartte kuin lukea kirja "kotivammaisuuden synty"
Maastamme puuttuu pätevä tulevien äitien ja isien koulutus. Puuttuu totaalisesti:
http://www.suhdesoppa.fi/kysymykset/julma-ja-vakivaltainen-aiti/ - Piste!
Kyllä nyt äiit ovat erehtyneet luulemaan lastaan lemmikiksi!
- We the happy ones
Entä Kotisuomessa? kirjoitti:
Täytyyhän tuomareilla olla silmänruokaa, ei ne kaikki ole pedofiileja? Siispä silikonit lepyyttämään normi-sedät?
Ei hätää, tämä on normaalia kaksijalkaisten ateisti-eläinten yhteiskunnassa. Suomi on vaan kuin viktoriaaninen englanti, sairaat jutut ovat paljolti piilossa.
Ei tartte kuin lukea kirja "kotivammaisuuden synty"
Maastamme puuttuu pätevä tulevien äitien ja isien koulutus. Puuttuu totaalisesti:
http://www.suhdesoppa.fi/kysymykset/julma-ja-vakivaltainen-aiti/Joo, lasten teko ei vaadi ihmisiltä mitään muuta kuin että elimistö toimii sen verran että se on mahdollista. Siksipä miljoonilla on katala kohtalo, kun syntyvät tähän maailmaan.
- "Äideille"
kaikki sallittua. Naiset ovat aina syyttömiä mihinkään ja äiteys tekee heistä suorastaan pyhimyksiä.
- 3a343
Mutta jos isä tekisi tyttärelleen tuollaista...
- fjladas
Pyhimyksiä? Hmm. Rotatkin osaavat lisääntyä. Se ei ole kovinkaan ihmeellinen taito.
- kyllä näin vaan on
Tuo on todella sairasta. Lasten, varsinkin alle teini-ikäisten mallikisat ja mallin hommat, joissa pitää matkia aikuisia ihmisiä, tulisi kieltää lailla. Vääristävät pienten lasten minäkuvan kehitystä. Ei lasten tule olla "pikku aikuisia".
Toisaalta, jos nyt hieman positiivista voisi etsiä, niin isot tissit ja takamus voisivat toimia pedofilikarkottimena, koska pedofiilit eivät ole kiinnostuneet lapsista, joille on kehittynyt muotoja. - hullua hommaa
sairasta todella!
4v on PIENI lapsi... ei voi ymmärtää miten joku on voinut laittaa edes äidin pyynnöstä lapsen tuollaiseen operatorioon...
tuon ikäisen pitäis leikkiä nukeilla, eikä joutua silvotuksi...
110% varmaa, ettei omasta tahdosta ole lähtenyt moiseen touhuun.
Miksi kukaan voi hyväksyä tuollaista tapahtuvan?- Näin on.
.
Salliiko Yhdysvalloissa lääkärien ammattietiikka tuollaisia operaatioita? "Vapauden mallimaa" sallii silvottavan lapsia sirkusapinoiksi.
- Nehän oli
vaan irtolisäkkeitä kisan aikana, mutta vastenmielistä silti.
- Pöyristyttävää.
.
- sivuhuomio
Tässä sen taas näkee kuinka hyvä on että vanhempien oikeudet menevät lasten oikeuksien etusijalle.
Tämän jälkeen voikin miettiä kuinka hyvä lapselle on esim. homoparien adoptio-oikeudet. Onko kyse lapsen oikeuksista tavalliseen elämään vai "vanhempien" oikeuksista leluun jota he eivät luonnollisesti kykenisi saamaan. - TekoRinnat!
"ei voi ymmärtää miten joku on voinut laittaa edes äidin pyynnöstä lapsen tuollaiseen operatorioon..."
Öö.. siis EI sitä oltu LEIKELTY vaan se oli laittanu TEKORINNAT kuten vappuna monet miehet laittaa ilman että niitä on varsinaisesti opetoitu mitenkään!!! - Yök!
Iljettävää!
- Mahtava maa!
Niin amerikkaa, niin amerikkaa. Go America, Go!
Tätä lisää myös tänne pikkuamerikkaan. Nato nato!
- Kk
Eikö ne New Jerseyn pedofiili-pellet olet kotoisin just tuolta lähi-idästä ja muista vastaavista pienikalloisten maista? Italia etc.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2442165- 1891644
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461302Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501005- 41816
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25746Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647