Tänään oli semmoinen ilmestys..

mitä näkee kerran 5 vuodessa.. pitkä, vaalea ja "pinkki" kaunotar ;-) helvetti sentään kun meni pasmat sekaisin..

Harmitti kun oli just töistä tullut niin rähjäsen näköisenä, menimme yhtä matkaa metrosta kampiin asti..
2301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuvaukses osuu uskomattoman lähelle mun yhtä kaveria, joka ravaa Kampissa melko usein. Yleensä päällä turkoosi tunika, mustat sukkikset ja pinkki collegetakki. Hiukset valkoset ja mustat korkeet korkkarit jalassa. Kuulostaaks tutulta? :) Kaveri on tosin vaan 155 cm pitkä mut korkojen kans melkein 170 cm.

Äänestä
  • Hmm.. ei ollut korkkikset ja veikkaisin päälle 170cm ja hoikka, tällä oli pinkit shortsit ainakin nyt ja adidaksen paita.. tosi näyttävän näköinen mimmi.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Metro --> kamppi kirjoitti:

mitä näkee kerran 5 vuodessa.. pitkä, vaalea ja "pinkki" kaunotar ;-) helvetti sentään kun meni pasmat sekaisin..

Harmitti kun oli just töistä tullut niin rähjäsen näköisenä, menimme yhtä matkaa metrosta kampiin asti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu