Kiinalainen urkkija nokian toimipisteestä tapettiin aivan toimipaikkansa kulmalla ..syitä on mahdoton poliisin selvittää.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011090514330558_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011090514330558_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Voi olla hiukan liian visainen tapaus, taas kerran.
Suomen poliisi on vielä sillä asteella, että pystyy selvittämään kännissä tehdyt tapot, mutta ei välttämättä selvinpäin tehtyjä murhia.
Tampereella asuu villi,mutta viisas kansa ;)))))
> Tampereella asuu villi,musta viisas kansa ;)))))
Näin on! Aikansa ne porukalla mussutti sitä Tapolan mustaa makkaraansa, ja koko väki vääntyi vähitellen mustiksi.
Tule Tambereelle. Taatusti tukkas nousee pystyyn! Naiset puoleen hintaan.
Halvempi tapa irtisanoa?
Tampereella nyt on paljon kiinalaisia
Kiinalaisilla on todella kova hinku hallitsemaan IT-teknologian markkinoilla, ja silloin on käytäntönä lähettää vakoojia ja urkkijoita tutkimaan länsimaisia innovaatioita. Niin Nokian virallinen toimintapa on varmuudella irtisanominen ainoastaan, mutta joku yksityinen henkilö tietää miten helpoa ja halpaa on palkata tappaja asialle. Niin tulee mieleen "Raid" kovaa thillerinomaista toimintaa suomessa.
Ei Tampereella tapahdu koskaan mitään pahaa.
http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/48909-ylea-syytetaan-sensuurista-se-oli-manipulointia