kaupallista käyttöä?
Onko jalkasienellä mitään
epätietoinen kysyy.
452
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
lääkkeen valmistaja ensisijaisesti jalkasienintä tappavasta lääkkeestä, apteekki seuraavaksi, ja sinä nautit jälkasienettömästä ajasta.
Ei tuollaista vastausta. Aloittaja ei hyödy mitään. Kuka nyt nauttii jos ei ole jalkasientä? Mitä meillä oli ennen kun ei ollut jalkasientä? Aloittaja haluaa hyödyntää ja kaupallistaa jalkasienensä. Onko markkinoita?
ennen jalkasientä ollu Flooraa ainaki.
No mitä se sitte vaatii?
Siitä miten sitä jalkasientä hyödyntää, niin en voi tarkentaa. Jos ihan tattiasteelle nousee, niin eikun viipaloimaan, ja pannulle illan menyyksi.
No jos oikein haluat businekselle nakata, niin alappa näyttää naapureille, ja kamuille niitä tatteja pikku maksua vastaan ;o))),,,
Tuliko hyvä businesrako?,,,