ja nyt en tarkoita ihan ketä tahansa vaan nrj aamupoikia :) eieieieieieieie Ei meille vaan tänne nettiin. Ihan kauheen hirveen kamalaa sekä fulkaaria Oletteko katsoneet aamunlehtiä.
siiis mikä suomalaisi naisia vaivaa joku istuu alasti juontamassa ja joku taas jossain iskelmärariossa hikoilee muka jne. Siis mä niin ymmärän teiltä :) keskenkasvuisilta aamupoika alokkailta mitä sitten ikinä keksittekään mut hei ihan totta onko suomalainen kaupalinen radio tosiaan noin heikkoa tulosta tekevää että jo alastomuudella kikkailevat... voi taivas varjele sentään :)
p.s Ei ihme kyllä mun pitäisi olla siellä niin jotain hienostunempaa kuin viitseliäisyyttä tulisi mukaan ohjelmantekoon....mutta kun mulla nytkin on niin mukavia kivoja duuneja tässä enkä mä kohta ehdi esseetä saada valmiiksi jos en heti ala lukemaan.
mutta taivas varjele mitä touhua kuunelkoot ketä tykkää mä sentäs viellä pärjään ihan hyvin ilman riisumattakin.
Aamupojaaat Aamupojat heti tänne
1
<50
Vastaukset
- .
kyllä mun täytyy myös sanoa että kaupalisella puolella on paljon muka omasta mielestään vitsikkäitä juontajia kuin toimittajia kerrassaan "hienosti " osaavat heittää läppää kuten tahdotte asian ilmaista mutta toisin kuin luullaan eivät kestä itseensä kohdistuvaa krittiikiä toisinsanoen käytökseen.
olemme aivan pöyristyneitä jo aikuisten ikäisten riisutumis innokuudesta kun kaikki me tiedetään että ei ne korpat nyt mitenkään hekumallsia ole saatika aikuisten ikäisille tehdyt kaupaliset ohjelmat molli voittoisina iskelminä tai joku vonkaa jotain jne. tuskin niitä ketään rintaa imevän ikäiset kuuntelevat mutta nyt ihan pakko :) mennä fengshui ilmastoa tutkailemaan että eivät pääse provoimaaan, koska täällä on niin mauttoman fulkaaria.
p.s fulkaaria pitää osata tehdä tyylillä katsokaa vaikka ranskalaisista mallia jos ette itse osaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2922462Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1412238Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki132058- 1711560
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381267Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä193888- 85886
- 174846
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala451796- 52684