Aamupojaaat Aamupojat heti tänne

:)wbghtyui

ja nyt en tarkoita ihan ketä tahansa vaan nrj aamupoikia :) eieieieieieieie Ei meille vaan tänne nettiin. Ihan kauheen hirveen kamalaa sekä fulkaaria Oletteko katsoneet aamunlehtiä.

siiis mikä suomalaisi naisia vaivaa joku istuu alasti juontamassa ja joku taas jossain iskelmärariossa hikoilee muka jne. Siis mä niin ymmärän teiltä :) keskenkasvuisilta aamupoika alokkailta mitä sitten ikinä keksittekään mut hei ihan totta onko suomalainen kaupalinen radio tosiaan noin heikkoa tulosta tekevää että jo alastomuudella kikkailevat... voi taivas varjele sentään :)

p.s Ei ihme kyllä mun pitäisi olla siellä niin jotain hienostunempaa kuin viitseliäisyyttä tulisi mukaan ohjelmantekoon....mutta kun mulla nytkin on niin mukavia kivoja duuneja tässä enkä mä kohta ehdi esseetä saada valmiiksi jos en heti ala lukemaan.

mutta taivas varjele mitä touhua kuunelkoot ketä tykkää mä sentäs viellä pärjään ihan hyvin ilman riisumattakin.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .

      kyllä mun täytyy myös sanoa että kaupalisella puolella on paljon muka omasta mielestään vitsikkäitä juontajia kuin toimittajia kerrassaan "hienosti " osaavat heittää läppää kuten tahdotte asian ilmaista mutta toisin kuin luullaan eivät kestä itseensä kohdistuvaa krittiikiä toisinsanoen käytökseen.

      olemme aivan pöyristyneitä jo aikuisten ikäisten riisutumis innokuudesta kun kaikki me tiedetään että ei ne korpat nyt mitenkään hekumallsia ole saatika aikuisten ikäisille tehdyt kaupaliset ohjelmat molli voittoisina iskelminä tai joku vonkaa jotain jne. tuskin niitä ketään rintaa imevän ikäiset kuuntelevat mutta nyt ihan pakko :) mennä fengshui ilmastoa tutkailemaan että eivät pääse provoimaaan, koska täällä on niin mauttoman fulkaaria.

      p.s fulkaaria pitää osata tehdä tyylillä katsokaa vaikka ranskalaisista mallia jos ette itse osaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      92
      2462
    2. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      141
      2238
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      2058
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      171
      1560
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1267
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      193
      888
    7. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      886
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      846
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      451
      796
    10. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      52
      684
    Aihe