Olen hakenut ja kysellyt sitä tappijutskaa omaan menopeliini, mutta mistään ei saa.
Mistä hemmetistä mä tiiän mikä malli tai kone mulla on ku en niistä mitään ymmärrä enkä haluakkaan, mutta joku sano että se tappijutska pitäis vaihtaa.
Mistä tietoa?
Mistä hemmetistä mä tiiän mikä malli tai kone mulla on ku en niistä mitään ymmärrä enkä haluakkaan, mutta joku sano että se tappijutska pitäis vaihtaa.
Mistä tietoa?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sun foortiisi saat tappijutskan auttamaan takakontin kiinnisaamisessa ihan maahantuojalta. Tai tarvikeosana tarvikeosia myyvästä liikkeestä.
Tappijutskahan on siitä jännä osa kulkuneuvoa, että sellainen on vain Foordeissa ja vanhoissa Uraleissa.
tuollasille on olemassa autokorjaamo, siellä auto kuin auto tapitetaan varmasti.
Niitä on enemmän Ruotsin puolella. Kysy sieltä tappijutskia.
korjaa molle..molle..molle
Voi hyvää päivää sentään!. Mä en kestä enää. Hermot menee ton vehkeen kanssa. En tiiä mille korjaamolle se pitäis viedä ja mieheni ei tiedä autoista edes sitä, mitä mä tiedän. Mä joudun esim. tankkaamaan sen jokakerta siitä mustasta kahvasta. Avokki oli tankannu siitä vihreestä ja jotain ongelmiahan siitä sitten tuli.
Provo. Jos ei niin, niin myy autosia ja aja taksilla/julkisilla. Ei kukan nyt noin tyhmäoikeasti voi olla.
Ei meijän Stefankaa osaa sanoo mitää, on niin neiti että.! Kyllä pistää vihaks.
Kohta meen ja huudan sinne liikkeeseen että pitäkää susi Mesenne.