olitpas kaunis nainen kassajonossa tänää :)

tulit perässä samalla kassalla... s-market / Jumbo :)
Lähe kahville .. hmm..
41418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Väsynyt mies-Virkisty seuraavlla kerralla niin paljon että pyydät neitoa paikanpäällä kaffelle...Jumbossa on kahviloita kyllä..

Äänestä

Hej poju! Anteex mut mä luulin sua omax varjoxeni kunnes haiztoin sen kamalan hien hajun.

Äänestä

Se taisin nimittäin olla minä olen sexikäs bodymimmi oikein isolla äx:ällä , olen käynyt parissa kauneus leikkauksessa mutta eihän se sinua haittaa muuten näyttäisin ryppyiseltä kun mummo koska oikeasti olen 50 vuotias mutta nytnyt NYYYYT näytän kaksikymppiseltä (: Minulla on viidet silikoni rinnat ja kyllä saa tulla puristelemaan mutta maksulla tietenkin ! se olisi sitten 2000 per tunti , mutta eihän se noin komealle ja rohkealle miehelle ole mitään pieniä summia .. kun olin pieni tein jussille ja pekalle sylitanssin mäkkärin parkkipaikalla :D

Äänestä

Kauneus on katsojan kunnia. Mikähän siinä on ku aina pelti auki? -97 btw. Siis aina. Ei mene jakeluun ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


väsynyt_mies kirjoitti:

tulit perässä samalla kassalla... s-market / Jumbo :)
Lähe kahville .. hmm..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu