Soini ja Vapaavuori lähes kaulailivat

Soinilla ja Vapaavuorella oli veljellisen hauskaa ennen eduskunnan kyselytuntia!


Lupasiko Vapavuorii Soinille palkkiovirkaa tämän teatterin palkinnoksi?
174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Soiniuskovaiset eivät vielä näe ikoninsa valheteatterin läpi, mutta kyllä heidänkin silmänsä vielä avautuvat. Kauhistus on kova, kun äärinarsistisen ja seteliselkärankaisen hyrrätakki Soinin todelliset kasvot paljastuvat kansalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kasvot paljastuivat kirjoitti:

Soinilla ja Vapaavuorella oli veljellisen hauskaa ennen eduskunnan kyselytuntia!


Lupasiko Vapavuorii Soinille palkkiovirkaa tämän teatterin palkinnoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu