Miten on Antonin laita??

Onko mitään uutta tietoa pojasta??? Vastailkaa
3365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

juttu jo selvinnyt?

Äänestä
  • Järkyttävää, mutta näin on, ettei ole lasta löydetty. Voisikohan lapsi kyyröttää jossain piilossa edelleen? Ei niin iso poika voi jokeen kävellä.
    On niin paljon paikkoja joihin lapsi voi piiloutua.Kyllä tämä nyt aika sekavalta jutulta alkaa tuntua.
    Olen pahoillani päiväkodin henkilökunnan ja perheen puolesta.

    Lapsi oli vähän ulkomaalaiset näköinen.Hyvin kaunis poika. Onko tässä kyseessä joku avioeroperhe vai mikä juttu?

    Äänestä

  • sisko kirjoitti:

    Järkyttävää, mutta näin on, ettei ole lasta löydetty. Voisikohan lapsi kyyröttää jossain piilossa edelleen? Ei niin iso poika voi jokeen kävellä.
    On niin paljon paikkoja joihin lapsi voi piiloutua.Kyllä tämä nyt aika sekavalta jutulta alkaa tuntua.
    Olen pahoillani päiväkodin henkilökunnan ja perheen puolesta.

    Lapsi oli vähän ulkomaalaiset näköinen.Hyvin kaunis poika. Onko tässä kyseessä joku avioeroperhe vai mikä juttu?

    Ilta-Sanomien keskusteluun kirjoitin että on kaapattu koska nimi ulkomaalainen.
    Eivät julkaisseet.
    Eli oikeassa olet, ei enää Suomessa.
    Ja sensuuri toimii.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heizi kirjoitti:

Onko mitään uutta tietoa pojasta??? Vastailkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu