Saudi-Arabian muslimiparatiisi se jaksa aina hämmästyttää. Kaikki naiset jotka tarttuvat auton rattiin, yksinkertaisesti piestään henkihieveriin. Milloin saadaan naiskuskit kuriin Suomessakin?
https://suojeluskunta.com/forum/showthread.php?tid=57
https://suojeluskunta.com/forum/showthread.php?tid=57
Vastaukset 7
Vanhimmat
Voisimme yhteisin varoin kustantaa Eeva Bioudelle autoloman Saudi-Arabiassa
Mitähän Eeva sitten keksii verukkeeksi että ei ota meidän sydämestämme lahjoittamaa lahjaa
Käsittääkseni Eva Biaudet on lähes kaikkien suomalaisten kanssa täysin samaa mieltä, että Saudi-Arabia on epädemokraattinen yhteiskunta, jossa naisten asema on alapuolella arvostelun ja, jossa rangaistukset ovat paitsi järjettömiä niin ihmisarvoa alentavia.
Jotenkin tämänkaltainen keskustelu olisi järjellisempää, jos suomalaisista löytyisi edes joku, joka kannattaisi Saudi-Arabian järjestelmää. Silloin voisi syntyä mielenkiintoista keskustelua, mutta tässä olemassaolevassa todellisuudessa tämä jää pelkäksi oudoksi varjonyrkkeilyksi.
Mullekkaan ei ole vielä selvinnyt, mikä se Biaudetin rikos suomalaisia vastaan oikeen on? Thorsin sekoilut nyt ovat julkisesti tiedossa, mutta mitäs pahaa Eva on tehnyt? Sivistäkää mua, arvon rasistit.
Biaudet otti alunperin somalit Suomeen.
Sen suurempaa rasistista virhettä ei kukaan voi tehdä
Pani suomalaiset miehet elättämään somaleita
Somalipakolaiset tulivat Suomeen ensimmäisen kerran vuonna 1991, jolloin Somalia ajautui sisällisotaan. Eva Biaudet valittiin ensimmäisen kerran eduskuntaan samana vuonna. Hän ei ollut uutena kansanedustajana silloin käytännössä päättämässä vielä yhtään mistään. Ratkaisuja maassa tekivät aivan muut ihmiset. Ensimmäisen kerran hän oli ministerinä vasta vuosikymmenen lopulla.
Tietojen totuuden puolesta viestisi oli hienosti muiden palstan vouhottajien viestien kanssa linjassa.
Äläpä nyt taaaas jauha paskelia. Ensimmäiset somput tulivat Neuvostoliiton romahdettua -91. somput eivät olleet pakolaisia minkään määritelmän mukaan, tunkeutuivat vaan tänne kun tälläinen hölmölä oli lähinnä. evapiodee oli kovimpia puolesta puhujia muutaman muun umpihyysärin kanssa. Suomi olisi huomattavasti viihtyisämpi maa ilman näitä elättejä, joita kohdellaan huomattavasti paremmin kuin omia kansalaisia. Muistan kyllä kun nämä paskaläjät tulivat tänne nahkaisine matkalaukkuineen. Niille olisi hyvän tahdon eleenä tarjota vaikka läskisoossit ja laittaa saman tien paluumatkalle.
Suomalaisen Kari taisi tuolloin vielä piirtää näistä "pakolaisista" pilakuviakin?