Kunniamurhauhan alla olevat raiskatut musliminaiset ovat todellisessa kuolemanvaarassa ja täyttävät pakolaisstatuksen kriteerit. Sotaa pakoon lehteneihin verrattuna heillä tuskin on mahdollisuutta palata kotimaahansa elinaikanaan.
Maahanmuuttokriitikoillakaan ei pitäisi olla suurempaa syytä vastustaa raiskattujen musliminaisten pakolaisasemaa. Näillä naisilla tuskin on suurta halua ankarimpien islmilaisten lakien noudattamiseen.
Maahanmuuttokriitikoillakaan ei pitäisi olla suurempaa syytä vastustaa raiskattujen musliminaisten pakolaisasemaa. Näillä naisilla tuskin on suurta halua ankarimpien islmilaisten lakien noudattamiseen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
no tätä olisi kiva kysyä myöskin niiltä jotka ovat vastuussa nykyisestä maahanmuutosta. Ongelma on siinä että tänne on päästetty turhan paljon porukkaa liian heppoisin perustein ja se aiheuttaa juurikin sen että ne todellisen avuntarvitsijat ovat jäänneet avun ulkopuolelle.
"Näillä naisilla tuskin on suurta halua ankarimpien islmilaisten lakien noudattamiseen."
Nämä naiset ja kaikki muslimit haluavat noudattaa sharia-oikeutta.
Älä höpötä!
jos sieltä tulisikin naisia ja tyttöjä, eikä 20-30v. "sotalapsia" partasuita. juuri se ryhmä syyllistyy raiskauksiin, pahoinpitelyihin ja ryöstöihin. ja heitä on suurin osa turvapaikkatunkeutujista.
Raiskaajia vaan, päähän ammutaan,
samaan kuoppaan, sysimustaan,
naistemme häpäisijät tuupataan.
Liittykää siis, Suojeluskuntaan!
kyllä tuntuu surulliselta lukea välillä noita sun juttuja.
Ei ammuta päähän mitään. Ne nееkеrithän on täällä hyysäreiden kutsumina kunniavieraina. Ei se niitten nееkеreitten vika oo, että ne on täällä rasistien kiusattavana, vaan näitten meidän omien hyysäreitten. Hyysärit tässä maassa pitää laittaa vastuuseen rikoksistaan ja nееkеrit laivaan ja kohti Afrikkaa.
No voi hyvät hyysärit sentään! Päästäisitkö erinomaisen biovoiman lähteen menemään noinvain? Suomen ON turvauduttava vaihtoehtoisiin energialähteisiin, ja pakolaiset ovat tässä ehdottoman tärkeä panos kunnes Olkiluodon kolmosreaktori saadaan käyntiin.
Vitsit, että sä olet viisas, :I:, pohjimmiltasi.
Jos aloitat yhteiskunnallisella mielipiteellä, niin jatka loppuun asti - äläkä ala vitsailemaan. Se ei ole tyylikästä...
No ok, ei vitsailla: Suomi on turvapaikka raiskaajille!
somalit eivät ole pakolaisia.
suomi todellakin on paratiisi somalian rikolliselle roskaväelle.