Seppo Lehdon blogit

Mistä löytyvät vapautetun vapahtajamme Seppo Lehdon vankilan jälkeiset blogit?

Onko pupu mennyt pöksyyn vai saammeko lukea lisää innostavaa isänmaallista tekstiä?
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ai sama kaveri mikä saa pölhöistä nettikirjoittelustaan aina tuplasti sen määrän linnaa mitä ulkomaalaiset sarjaraiskaajat?

Äänestä

Näin se varmaan on

Oikeus on erehtymätön, kyllähän kritiikki on vaarallisempaa kuin huumerikokset, laittomat uhkailut, päälleajot, rattijuoppous, pedofilia sekä muut taikauskon varjolla tehdyt väkivallanteot?

Elämmehän yhdenvertaisessa (syrjivässä ), suvaitsevassa ( lue suvaitsemattomassa ) ja moniarvoisessa ( arvottomassa ) tavja hjaloslandiassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BertilBloggaaja kirjoitti:

Mistä löytyvät vapautetun vapahtajamme Seppo Lehdon vankilan jälkeiset blogit?

Onko pupu mennyt pöksyyn vai saammeko lukea lisää innostavaa isänmaallista tekstiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu