kokemus, sateesta huolimatta. Patongit vallan sulavat suussa. Huomenna uudestaan. Kannataa muidenkin mennä Metson vieressä olevalle kansainväliselle eurooppa torille. :-))
Kiitokset järjestäjille.
Kiitokset järjestäjille.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jep:)) Kävin myös siellä jo eilen illalla ja huomenna uudestaan, kun on luvattu siedettävää keliäkin. Mukavaa vaihtelua normi menoon. Suosittelen myös kaikille markkinameiningin ystäville.
http://www.hameenpuistonystavat.fi/
-linkistä tietoa tapahtumasta.
Samat sanat, kyllä oli mukava pistäytyä syyspäivänä siellä pyörähtämässä.
Kannattaa käydä ehdottomasti. Vaikka persut saavatkin itku-kuikku-raivarin tälläisestä Euro-torista jo ajatuksena niin kyllähän tällaiset kulttuurien kanssakäymiset on vaan kumman piristäviä tapahtumia tänne Tampereellekin.
Kyllä kai sinne ruokatorille täytyy tänään mennä, kun kaikki sitä niin kovasti on kehunut.
Hittoja tälläisiä Tampereelle tarvita..
Painuisivat vaan nuokin italiaanot sun muut taatelin tallaajat takaisin sinne omaan maahansa ja ottaisivat loputkin mamut mukaan homosteltavaksi.
varmaan taas raiskauksien määrä tulee lisääntymään näiden torien aikana kaupungissa.
Voi luoja sentään, kuinka olet muiden yläpuolella ja täydellinen ihminen?
Mikä ihme niissä patongeissa oikein kiehtoo? Ei voi tietää kun ei ole kokeillut.
Kunnon terveellistä ruokaa moni myös kaipaa ja tuoretta.
Hyviä, mutta super-kalliita tuotteita.
Ajatus torista on hyä, mutta ajankohdan pitäisi olla syyskuun 15.päivään mennessä. Nyt säät ovat mitä ovat.
Itselleni riitti kertakäynti, vaikka keskustassa asunkin.