Tunteeko kukaan

Ruzgar Shoan nimistä tyyppiä ?
10137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Joku vitun intialainen hittari ?

Äänestä

Joku varmaan tuntee joo ton elokuvahahmon !

Äänestä

Sosiaalisihteeri Järvenpäässä

Äänestä

Henkilö on maahanmuutto viraston omistaja sekä toimitusjohtaja.

Äänestä
  • Irakilainen pizzaleipuri Tammisaaresta?

    Äänestä

  • Olisko? kirjoitti:

    Irakilainen pizzaleipuri Tammisaaresta?

    Eikö tätä pelleä kukaan tiedä?

    Äänestä

Paavo Väyrysen suomalainen nimi?

Äänestä

Tunteeko kukaan Charles Bronsonia,on kuulema kova nimi jenkeissä.Tyypillä kuulema herkkä liipasin sormi,eli coltit paukkuu.

Äänestä
  • Pen Syskowitsi ( KOK) on vielä nopeempi laukeemaan. Siltä on poistettu terskasta nahka

    Äänestä

Chuck Norris on kovempi.
Se tekee kallioista kristallihiekkaa paljain käsin, on varjoaan n. 16 kertaa nopeampi ja pystyy puristamaan timantteja suoraan ilmassa olevasta hiilestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onks tietoo? kirjoitti:

Ruzgar Shoan nimistä tyyppiä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu