Torilla tavataan? Ja vitut

Sinne ruikkuperseiden mukaan ole menossa!
569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Totta, läskipersseisiä ole kutsttu mukaan lainkaan. Pelkät ruikkuperseet menee tonne pienellä porukalal häslään ylihuomenna ja huutaa piipittää pienillä äänillänsä.

Ei toimi. Maan hallitus kaatuu vasta sitten kun myös ne Suomen läskit lähtee mukaan kanssa mellakoimaan. Lihapäinen Soinin Timo porukoineen kärjessä. Sitten alkaa aitaa kaatua.

Äänestä

Kapitalismi kaatuu.

Äänestä

Saahan sitä toreilta joskus ostettua jopa kalaa...?

Äänestä

ja tortilla tavataan tor-til-la.

Äänestä

mä en tee kanssa tule mellakoimaan, en ikinä! no ehkä jos saa rynkyn mukaan poliiseja vastaan, kun ei jaksais leikkii.

Onko mellakoijilla jo laimennetut asetonit pulloissa mellakkapoliisin kilpien samentamista varten?

kilvet on iha epäreiluja, niin kuin siat yleensäkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Punauhka TORILLA?? kirjoitti:

Sinne ruikkuperseiden mukaan ole menossa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu