Teidän nettikirjoittelua sensuroidaan. Nyt on syytä herätä ja pian muuten emme me toisin ajattelevat saa ääntämme kuuluviin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hyvät Suomalaiset oletteko huomanneet...
Tosi on
996
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
http://yle-yleisradio.blogspot.com
Suomessa piti ja pitää olla vapaa ilmaisun ja mielipiteen julkaisu vapaus.
Olenko jotenkin väärässä vai????????????????????????????????????????
Johonkin se raja on kuitenkin vedettävä mielipiteitten julkisessa kirjoittamisessa. Suomessa se raja tuskin on tiukempi kuin muissakaan demokraattisissa maissa.
No joo, mutta on se raja nyt tullut vastaan. kun Suomessa on työtömiä 200000- 500000: ta laskenta tavasta riippuen. Ensi sijaisesti on pyrittävä töyllistämään oman maan kansalaiset eikä muualta tulleet "Elintasopakolaiset".
Kun on Kokoomuspoliisi vahtimassa niin tätä sopii odottaa. Terroristit saavat vapaasti siirrellä rahojaan ja tehdä värväystoimintaa Suomessa, kun nämä runkkarit kyttäävät meitä toisinajattelijoita webkameroiden kautta.
Poliisin johdosta on saatava pois poliittisista syistä nimetyt pellet!
en minä ole huomannut. mielestäni ihan vapaasti saa puhua ************* ja *********** sekä ************************. olen sitä mieltä että **************** ************ ja **************** *****************.
Joo... oikein kiva juttu, että on aikaansa seuraava ylläpito,. Kiitos siitä yp:lle!
Tätä menoa taas haukutaan "Karvahattua" kepin nokassa. On tultava järellinen ratkaisu tähän maahan muuttoon. Suomessa on 200000 - 500000 tuhatta työtöntä laskutavasta riippuen ne on ensin työllistettävä ja sitten muualta tulleet.
Olen huomannut SUOMI 24sensuroi!!!