Vetokoukku

Tilasin vetokoukun -92vm pontiac;iin. Kellään kokemuksia kiinnittämisestä/kytkemisestä? Aion asentaa itse,tuottaako ongelmia, olen asentanut aikaisemmin useita "eurooppalaisiin" autoihin. Onko sähköpuolella ongelmaa?
2469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Et sitten viitsinyt kertoa autosi mallia?
Enivei, jos sulla on punaiset "jenkki" takavilkut, joudut vetämään vilkkujen/jarruvalon narut edestä. Jarruvalon voi saada myös ns. lisäjarruvalosta, jos semmoinen on.

Äänestä
  • on siis Trans sport, kuten nim.näkyy. Joo,niitä sähkö "hommia" tässä mietinkin, vilkut kyllä saa etuvilkuista, mistähän ois paras ottaa jarruvalo, ettei ihan autoa täytyisi kokonaan purkaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Trans sport kirjoitti:

Tilasin vetokoukun -92vm pontiac;iin. Kellään kokemuksia kiinnittämisestä/kytkemisestä? Aion asentaa itse,tuottaako ongelmia, olen asentanut aikaisemmin useita "eurooppalaisiin" autoihin. Onko sähköpuolella ongelmaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu