onkos kukaan käynyt??

oon miettiny tatuointii ja martsariin on avattu tatskaliike... onks kukaa käyny ottaa kuvaa siellä?? ainaki nettisivuje perusteella hyvää jälkeä www.zenzatattoo.com
2336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mielestäni aika huonoja oli osa ja aika paljon olen nähnyt noita

tässä kaksi luottopaikkaa ja yksi joka tehnyt hyvää jälkeä

blue dragon
duck`s tattoo
leena lumilampi

legacy tattoo saattaa olla ok, oon nähnyt pari kuvaa ja ihan siistejä ja yks tuttu sanoi ettei enää mee muualle kuin tatuataan

kannattaa ollakriittinen on satoja mestoja joista vaan osa on hyviä mutta varmaan kaikki suht saman hintaisia

ite en menis zenzaan ennenkuin alkaa kuulee ja näkee että tulee jatkuvasti hyvää jälkeä hyvää ja ystävälllistä as.palvelua ainad

Äänestä

ducks tattoossa itse käynyt kolme kertaa ja tyytyväinen joka kertaan =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miettiitatskaa kirjoitti:

oon miettiny tatuointii ja martsariin on avattu tatskaliike... onks kukaa käyny ottaa kuvaa siellä?? ainaki nettisivuje perusteella hyvää jälkeä www.zenzatattoo.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu