Rekka Venäjällä

Toivottavasti Suomen ja Venäjän rajalla tutkitaan ajoneuvon käyttökelvollisuus---
Kato millaiseslla rekalla mies ajoi kovaa vauhtia ilman minkäälaista ongelmaa.

http://www.iltalehti.fi/nettitv/?32181432
282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mites tuossa on ratti oikealla puolella? Onkohan se joku kolaroitu tuontikulkuneuvo?

Äänestä

Ihan hyväksyttävää, kuskihan on laittanut hätävilkutkin päälle ja kunnollisen hatunkin päähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rekkakuski-- kirjoitti:

Toivottavasti Suomen ja Venäjän rajalla tutkitaan ajoneuvon käyttökelvollisuus---
Kato millaiseslla rekalla mies ajoi kovaa vauhtia ilman minkäälaista ongelmaa.

http://www.iltalehti.fi/nettitv/?32181432

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu