STALIN, LENIN JA MARX OLIVAT KAPITALISTIEN

inhottavia sellaisia. Ja Castro ja Kim Il Jong myös.

EI NUO MITÄÄN OIKEITA KOMMUNISTEJA OLLEET, VAAN PAS-KAKÄTYREITÄ.

Eikä internationaali mikään kommunistinen ole, eikä kommunistinen manisfestikaan, inhottavaa kapitalistiprobagandaa, ni.

Vit-ttuun kaikki kapitalistien kätyrit, Stalin, Lenin, Marx yms, ni vit-ttuun.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oliko noikin pettureita, minä vähän jo pelkäsin että nuo on pas-kaporukkaa, kun tapattivat niin paljon omaa porukkaa, ihan tyhjän päiten.. Minkä vi-tun vuoksi, kysyn vaan ?

Äänestä
  • olivat luuseri-idiootteja, jotka eivät osanneet tehdä töitä ja sen vuoksi vihasivat ihmisiä jotka osasivat tehdä töitä.

    Eikö olekkin loogista ?

    Äänestä

ole enää komuja , Kamalaa !

Kukaan ei siis halua olla enää komu, EI EDES KOMU HALUA ENÄÄ OLLA KOMU !

HOHOH.

Äänestä
  • Kukaan ei nyt vain halua ikinä olla kaltaisesi luuseri-idiootti.

    Äänestä

palstalle pesiytynyttä pikkuaivoista idioottia, tosiluuseria, jolla ei ole akkaa, ei sukua, ei perhettä, ei elämää, vain turha olo, turha elämä, kuollut olo.

kutistuneet aivot, kutistuneet ajatukset, paha mieli, katkera, pieni ihminen.. vai onko se edes *******?

Noin käy, kun ei osaa elää.. yksinäisyys, suru, viha, katkeruus, pahuus, pettymys, häviö, häviäminen pois. ja tuuli käy hänen ylitseen..
Tuntomerkit ovat erittäin selvät..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KÄTYREITÄ, kirjoitti:

inhottavia sellaisia. Ja Castro ja Kim Il Jong myös.

EI NUO MITÄÄN OIKEITA KOMMUNISTEJA OLLEET, VAAN PAS-KAKÄTYREITÄ.

Eikä internationaali mikään kommunistinen ole, eikä kommunistinen manisfestikaan, inhottavaa kapitalistiprobagandaa, ni.

Vit-ttuun kaikki kapitalistien kätyrit, Stalin, Lenin, Marx yms, ni vit-ttuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu