Miksi NATO yhtäkkiä veljeilee ***terrorismin vastaisen sodan päävihollisen*** kanssa??? Onko Obama, presidenttinä USA:n armeijan päällikkö, itse asiassa Jihadisti?
Sopii kysyä, koska nythän tilanne on se että Al Qaida, aseistettuna voi ottaa KOKO Libyan terroristivaltioksi, ja öljyvarat globalin terrorismin rahoittamiseen!!
Libyan AlQaidan rahoittamiseen osallistuimm. Ranska joka saa palkkioksi ison siivun maan öljykentistä. Ja se tulovirta on pois Libyan kansalaisilta!
AlQaida ja Nato Gadafia Yhdessä Lahtaamassa!
ObamaCare??
1
114
Vastaukset
- Ki'i''tos2
EU ja mm. yhtiö Veolia haluavat Libyan sadan tuhannen kuutiokilometrin vesilähteille. Tämä suunnaton lähde takaisi suuryritykselle mahtavat viljelysmahdollisuudet niille pelloille jotka NATO/AlQaida on määrätty riistämään Libyan kansalaisilta suuryhtiöille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?941855- 861303
- 1101143
- 761027
- 117976
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57863- 36772
- 47771
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48731- 33693