Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko kokemuksia"kyttääjistä"

jos teitä on tarkkailtu,kertokaa kokemuksistanne.
41571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itse ainakin olen joutunut peloittavan ja omalla tavalla mestarillisen tarkkailijan, kyttäämisen kuninkaan hämärämiehen tarkkailun kohteeksi

Äänestä

jouduin salakusian uhriksi, pimeästä kuului vaan kauhea lorotus, olen varma että kyttäsi minua kustessa, silmät kiiluivat pimeässä

Äänestä

Kyllä löytyy.Kyttääjä on näemmä saanut kotipuolesta kaiken irti ,kun pitää jo tiirailla aidan toiselle puolelle.Loistava kaksoisnaamari ja leuka.

Äänestä
  • kusiko naapurisi samalla kun tiiraili

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maalari kirjoitti:

jos teitä on tarkkailtu,kertokaa kokemuksistanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu