Merkelin mielestä

yhteiskunta on epäonnistunut. http://www.infowars.com/merkel-says-german-multi-cultural-society-has-failed/
Onneksi Jyrki on sanonut että Suomi tarvitsee 1800000 maahanmuuttajaa ja loppu eurooppa kyllä antaa ne meille. Kiitos Jyrkin nyt tulee somppuja jotka ovat unohtaneet yliopiston todistukset somaliaan.
561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Etkö luota Suomen kykyyn onnistua tässä tavoitteessa? Jyrki vain valaa meihin suomalaisiin uskoa, kuten toivotalkoiden pääpuuhamieheltä sopii olettaakin.

Äänestä

on miehinen tajunta, ja Stubbilla on naisellinen sielu eli tajunta,he ovat silti heteroja.

Äänestä
  • heterot eivät kulje kädekkäin ostoksilla. Homoja ne on.

    Äänestä

monikulttuurisuus on hyvä asia,mutta oleellista on huomata ,onko se porvarillista vai
demokraattista.Esimerkiksi Venäjällä,Kiinassa,Pohjois-Koreassa jne. monikulttuurisuus on demokraattista, eikä niissa valtioissa ole pakolaisia.Sitä vastoin pakolaisuus on pikkuporvarillinen ongelma EU-maissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


monikultturinen kirjoitti:

yhteiskunta on epäonnistunut. http://www.infowars.com/merkel-says-german-multi-cultural-society-has-failed/
Onneksi Jyrki on sanonut että Suomi tarvitsee 1800000 maahanmuuttajaa ja loppu eurooppa kyllä antaa ne meille. Kiitos Jyrkin nyt tulee somppuja jotka ovat unohtaneet yliopiston todistukset somaliaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu