nina mikkonen ja seiskalehti

ei jumatsukka---en ymmärrä tota mikkoskaa nyt olleskaan---seiskan kannessa kuva melkein kuolevasta miehestään---mitä ton akan pääs mahtaa oikeen liikkua---suorastaa rivoa touhua kertoa jokaista verentihkuntaa ja ja papinvierailuja----voi lapsiparat ,,,miksi nekin pitää vetää kuviin---oi oi ja voi voi
7137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No ei mitään liiku eikä liikuta.

Äänestä

Julkkiksille on täällä S24:ssä aivan oma palstansakin...

Äänestä

Sisällä on kuulema lisää kuvia TA:sta? Onko totta? Kaupat on vielä tunnin verran auki ja ostan lehden, jos ei muita kuvia ole netissä....

Äänestä
  • Rva Mikkonen sitä kansikuvaa ole lehteen laittanut, syyttäkää 7- päivää lehteä, pas ka lehti, juoruja täynnä, myyntikikaks laittovat kanteen Mikkosen kuvan, parempi kun jätät lehden ostamatta, minä ainakin boikotoin sitä lehteä, onhan noita nähty pahempiakin kuvia sen lehden kansissa.

    Kerran tuli TV dokumentti jossa näytettiin kun potilaalle annettiin armokuolema, ja kuinka Saddam Hussein hirtettiin, näitähän riittää, lähes päivittäin tulee dokumentteja jossa potilas tekee kuolemaa, että tälläistä on elämä.

    Äänestä

  • Mikäs niissä sairaan Timon kuvissa niin kiihottaa että sinun on ne pakko nähdä?

    Äänestä

Onko Mikkonen enää julkkis?

Äänestä

kuka mitä missä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiymmärrä,.,.,. kirjoitti:

ei jumatsukka---en ymmärrä tota mikkoskaa nyt olleskaan---seiskan kannessa kuva melkein kuolevasta miehestään---mitä ton akan pääs mahtaa oikeen liikkua---suorastaa rivoa touhua kertoa jokaista verentihkuntaa ja ja papinvierailuja----voi lapsiparat ,,,miksi nekin pitää vetää kuviin---oi oi ja voi voi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu