Aloitan pornolakon - lähdetkö mukaan?

pornolakollinen

Olen mies, jolle jo riitti nettiporno ja tässäkin aiheesta:

http://bit.ly/rZRIst

Sallin itselleni omiin kuvitelmiin perustuvan masturbaation sekä seksittelyn harvoin tapaamani naisystävän kanssa.

5

374

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • twitcher

      Aloittaisin jos pystyisin sallimaan omiin kuvitelmiin perustuvan masturbaation ilman että kaatuisi siihen että kenestä minulla on lupa fantasioida..

    • jooh..

      Koitan ainakin vähentää masurbointia muutamaan kertaan viikossa nykyisestä päivittäisestä suorituksesta.
      Olisin varmaan jo löytänyt itselleni tyttöystävän, jos nettiporno ei olisi tarjonnut niin helppoa ja laadukasta kanavaa paineiden purkuun. Suosittelen ainakin vähentämistä muillekkin.

    • ap

      Viikko mennyt, olin naiseni kanssa enemmän läsnä kuin pitkiin aikoihin, kuvitelmat ja unet elävämpiä kuin aikoihin, pari kertaa meinasin langeta nettiin, mutta muuta puuhaa on järjestynyt mukavasti. Voin suositella pornolakkoa muillekin!

    • Ei kiitos

      Jatkan nettipornon tiirailua ja masturbointia salaa vaimoltani. Hyvin on tähänkin asti mennyt noin 8 vuoden ajan. Miksi muuttaa mitään mikä toimii.

      P.S vaimon kanssa seksiä joka kolman päivä.

    • Vanhoja juttuja mihin vastaan, toivottavasti onnistui ja edelleen onnistuu. Olen runkannut itteeni vihaiseksi.

      http://pornostaeroon.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      301
      1263
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1047
    3. 64
      867
    4. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      71
      847
    5. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      420
      705
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      47
      629
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      72
      598
    8. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      77
      574
    9. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      572
    10. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      450
      563
    Aihe