Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pikkupöksyt ja niiden myynti

Missä olette myyneet käytettyjä pikkupösyjä arvon naiset tai mistä arvon miehet olette niitä ostaneet netissä?

Minulla on hyvin herkullinen 34 kokoinen pepa ja pöksyt ovat siis XS-S kokoa. Löytyy stringiä, "tavallisen" mallisia housuja sekä hipsterssejä. Värivalikoima pääsääntöisesti musta, punainen ja pinkki.
5314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lue säänöt, niin huomaat tämän fooruminen olevan poissuljettu asiasi suhteen

Äänestä

Upeeta laita mut kans listalle eli [email protected]

Myyn sulle vaikka kak..aa..

Äänestä

Ei voi ostaa missään netissä. 100% miesten rahastusjuttuja...
-Ainoa tapa olisi jossain hississä suoraan hameen alta... nopeasti kerrosten
välillä...

Äänestä

Oisko annoksessa säätämistarvetta....?

Äänestä

Ostin halpavalinasta tusinan naisten pikkareita,huljutelin niitä vesanpöntössä tovin.
Nyt ajatelin myydä ne 50 eurolla kpl.
T: Jorma Kovanen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Netikka kirjoitti:

Missä olette myyneet käytettyjä pikkupösyjä arvon naiset tai mistä arvon miehet olette niitä ostaneet netissä?

Minulla on hyvin herkullinen 34 kokoinen pepa ja pöksyt ovat siis XS-S kokoa. Löytyy stringiä, "tavallisen" mallisia housuja sekä hipsterssejä. Värivalikoima pääsääntöisesti musta, punainen ja pinkki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu