Kreikan kansanäänestyksen

Mikä mahtaa olla tuon Kreikan kansanäänestyksen ajankohta ? Järjestetäänkö äänestys muutaman päivän tai viikkojen aikana vai vasta joulukuussa ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Alecander Stubi sanoi pari päivää sitten typerän tuntuisesti telkassa että "jos se Kreikan kansanäänestys pidetään parin kolmen viikon sisällä..."

Eihän minkäänmoisia valtakunnan laajuisia äänestyksiä yksinkertaisesti MITENKÄÄN pystytä järjestämään 2-3 viikossa. Entinen ulkoministeri Stubido oli tosiaan maineensa veroinen tässäkin lausunnossaan.

Aikatauluna on esitetty että Kreikan kansanäänestys voitaisiin toteuttaa tammikuussa 2012.

Tässä ehtii tulla monet, monet, hyvin mone kurapaskat vielä Bilderberg-pankkiväen housuihin, ennenkuin äänet on Kreikan uurnista laskettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajankohta ?? kirjoitti:

Mikä mahtaa olla tuon Kreikan kansanäänestyksen ajankohta ? Järjestetäänkö äänestys muutaman päivän tai viikkojen aikana vai vasta joulukuussa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu