jääkiekon eurohockey turnaus

ei kai

eikö enää näy maxilta euroturnauksen lätkäotteluita,siirtykö kokonaan canalille??

4

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Canal+:lle siirtyi

      Mun tietääkseni se tosiaan siirtyi Canal :lle. Ja Mestis myös siirtyi Canal :lle. Maxilta sitten näkyy hiihto, mäenlasku ja pujottelu. Ja Formulat vielä ensi vuoden ajan (MTV3:lla F1-tv sopimusta jäljellä enää ensi vuosi jonka jälkeen on kysymysmerkki miltä kanavalta jatkossa tulee vai tuleeko lainkaan F1:sia Suomen televisiosta vuonna 2013).

    • eipä tuu ei

      Ilmeisesti kaikki pelit näkyy Canal Urheilu-kanavalta mutta Suomen pelit näkyy lisäksi ilmais-MTV3:n puolelta. Maxilta ei taida enää kiekkoa tulla lainkaan kun Mestiskin siirtyi Canal :lle. Niinkuin ei tänäänkään tuu EHT:tä enää Maxilta.

      • netistä...

        Katsokaa netistä, ei maksa mitään.


      • ja missä näkyy?
        netistä... kirjoitti:

        Katsokaa netistä, ei maksa mitään.

        Ja miltähän sivustolta niitä ilmaiseks näkyy? Äläkä vaan tarjoa ratkaisuks Katsomoa, se on p*ska sivusto jossa ei toimi mikään, kiitos Silverlight-skeidan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1712
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1548
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      38
      1021
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      909
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      871
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      836
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      778
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      770
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      758
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      740
    Aihe