Suomessa ja euroopassa asiat ovat hienosti.
Markkinatalous ja jatkuva talouskasvu toimivat upeasti.
Mitään ongelmia ei ole eikä tule.
Markkinatalous ja jatkuva talouskasvu toimivat upeasti.
Mitään ongelmia ei ole eikä tule.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Köyhyys on poistettu maailmasta; edes Intiassa ei ole enää köyhiä.
Suomessakin on enemmän töitä kun on tekijöitä siksi tänne pitää ottaa 500 000 maahanmuuttajaa esim. Afrikasta, sieltä löytyy ahkeria työntekijöitä pilvinpimein.
Jos ette usko niin menkää katsomaan miten hienosti Afrikassa ovat asiansa hoitaneet.
Mitään Kreikan, Italian, Espanjan talouskriisiä ei ole ja Usa.ssa ei ei ole kaatunut ensimmäistäkään pankkia muusta kriisisrä puhumattakaan.
Kapitalismi toimii hienosti ja mitään ongelmia ei ole eikä tule.
Hei seuraava Aprillipäivä on 1. päivä huhtikuuta 2012
Aivan noin se menee..
juu ei meitäkään ole eikä koko maapalloa kaikki on pelkkää illuusiota
Globaalisti harjoitettu Kokoomuspolitiikka on lopettanut sodat ja eriarvoisuudet koko maailmasta, Suomessakaan ei ole järkyttäviä varallisuus eroja tai suurtyöttömyyttä vaan kaikilla menee hienosti ja jatkuva talouskasvu vaan jatkuu, leipäjonotkin on onnistuttu lakkauttamaan tarpeettomina.
Kokoomus julistaa maan päällisen paratiisin tästä päivästä alkaen. Sairauksia ei enää ole ja elämme siksi ikuisesti. Rauha maan päällä ikuisesti! Kiitos kokoomus!
Satojen pankkien kaatuminen esim. Usa.ssa johtuu jäisistä hiekoittamattomista jalkakäytävistä.
Ps. Äänestäkää Sauli Niinistöä sillä hän lopettaa köyhät, khm siis köyhyyden ja hyvinvoinnin, khm siis pahoinvoinnin.
Edelleenkin apriilipäivä v 2011 jäi jo taakse kevääseen