KAKSINAAMAISTA

Paljon kirkkoja ja hieromalaitoksia
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Molemmat on aikas turhia, mut kirkossa sentään tarjotaan viiniä ja leipää. Ei myöskään tarvii selitellä VAIMOLLE, et kävimpä tossa kirjossa.

Synnithän voi ostaa ANEILLA pois taikka mennä koppiin ja jutella papin kanssa ja saada jonkin pikku rangaistuksen.

Horoilut ja hieronnat pitäs jo erottaa OVELLA, et tässä liikkeessä emme ota suikkiin tai muuten harrasta seksileikkejä. Jos sitten harrastais jä käryis, pitäs poistuu maasta tai mennä vankilaan miettimään. Ikuinen liikkeenharjottamiskielta kans.

Silti kallio on parempi paikka, kun moni muu slummi stadissa. Ja olishan se kiva sanoo kavereile, et tos alakerrassa on pornoluola ja talon asukkaana saan 15% alennuksen. Tyttökaverille ei kannattas tietty sanoo mitään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PELIä kirjoitti:

Paljon kirkkoja ja hieromalaitoksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu