20.11.2011 MAAILMANLOPPU !!!!!!!!!

http:/www.profet.com

On liian myöhäistä tehdä enää mitään!
12183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tiedoksi: linkin osoite on vain jonkun omistama tyhjä saitti.

Äänestä
  • On 2.2.2012 niinkuin herransaarnasmies on julistanna suu vaahtoa täynnänsä. Vaahto on merkki tottuuven sanasta.

    Äänestä

Selvisin maailmanlopusta.

Äänestä
  • Mäkin selvisin.
    Ollaanko me nyt sitten helvetissä vai taivaassa?
    Helvetiltä tää kyllä vaikuttaa kun kaikki on johonki vielä velkaa.

    Äänestä

se on ja vielä ryssän helvetti kun on niin pirun kylmä

Äänestä
  • Jos sulla on kylmä, niin et voi olla helvetissä.

    Äänestä

  • Muirtisen muikut kirjoitti:

    Jos sulla on kylmä, niin et voi olla helvetissä.

    Kylmä on kun ryssän helvetissä sanottiin ennenvanhaan kun talvisodan aikoihin oli yli -40 pakkasta. Sinne sitten moni ryssä jääty.

    Äänestä

NINKÖ

Äänestä

Oikein mukavia ja viattomia maailmanlopun ennusteita.Pitäkää sama kurssi, kyllä se joskus natsaa.Nälään yläilmoissa.

Äänestä
  • Taidat päästä pohjakerrokseen.

    Äänestä

  • Turha haaveilla kirjoitti:

    Taidat päästä pohjakerrokseen.

    Haaveet, uskomukset ja ajattelu luo todellisuuden.

    Jos sulla on mielessä pohjakerros ni sinne kyllä pääset ihan ilman tuomioitakin.

    Äänestä

Meni ohi. Vielä ehtii paljonkin. Laitetaanko bileet pystyyn vai mitä?

Kyllä mahtaa alkup. kirjoittajaa harmittaa tai sitten hänen elämänsä todellakin loppui kun ei kuulu mitään....antais edes uuden maailmanlopun ennustuksensa ni tiedettäs että hänkin on vielä geimeissä mukana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EndOfWorldIsHere kirjoitti:

http:/www.profet.com

On liian myöhäistä tehdä enää mitään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu