suurimmaksi osaksi sivistymättömiä metsäläisiä, joita löytyy joka lähiö kuppilasta.
Perussuomalaiset ovat
VALITETTAVASTI
1084
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onneksi me vasemmistoliittolaiset yhdessä kokoomuksen kanssa edustamme todellista suomen kansaa.
Steen Steen Christenseen!
Suomessa ovatuseat sellaisia, ja kansahan heidät valitsi!
Käsittääkseni kansanedustajat jotka tuli valituksi tai ei Perussuomalaisista on monet lukeneita , äänestäjiä meitä on tietekin joka lähtöön.
on...
Persut on kunnon ihmisiä.veronsa maksavia.työtä tekeviä kansalaisia.olen persu ja äänesatän SOINIA.mieheni on insinööri..äänestää soinia.itse olen yrittäjä ja äänestän SOINIA:ystävissäni on poliisia.sairaanhoitajaa.ja duunari väkeä.monet heistä äänestää SOINIA:Joten älä kirjoita puuta heinää.kun et tiedä.Kanervan kaltaisia vanhoja kettuja emme halua olla.Joka puolueessa on joku huit hapulee.MIKÄ Vanhanen oli.?:Tytäreni on Lasten hoitaja.tekee raskasta työtä päivä kodissa.Äänestää SOINIA.Perus-suomalaiset TEKEE TYÖTÄ Suomen eduksi.
Kansanedustajalta pitäisi ehdottomasti vaatia korkeakoulu tutkintoa. Ei ole kenenkään edun mukaista, että eduskuntaan valitaan sivistymättömiä moukkia.
Osaako kukaan perussuomalaisista sanoa, missä yllä olevassa tekstissä on kirjoitusvirhe?
Kokoomuslaiset näyttää olevan aktiivisen tietämättömiä mitä tarkoittaa kansanedustaja
Ei. Kirjat, joita lukemalla oppii oikeinkirjoitusta sivistyksestä puhumattakaan, ovat heille liian monimutkaisia.
Huomasin selvästi, sillä idioottimainen totuuden vääristely on tyypillinen ja paha kirjoitusvirhe, ja niitä tekevät sellaiset, joista miehetkin käyvät manigyyrin tuolissa ja jotka värjäävät tukkansa ja meikkaavatkin, ja jotka katselevat peiliinkin aivan väärillä silmillä !
Ja juuri sellaiset kyttäävät vain kirjoituksista yhdyssana ja pilkkuvirheitä, eivätkä tajua asioista yhtään mitään.