VR veriset veturit
pläts
896
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
pientähän nuo veriroiskeet vielä on. kerran juna tuli salon asemalle hirvenpää keulassa. oli kolarissa mennyt pendolinon muovimaskin läpi ja pelastusmiehet eivät olleet saaneet irti, niin olivat vain kaulasta katkaisseet.
Niin, joo, veturin kokoisessa vehkeessä ihmisen veret? Kuis paljon sitä oikeesti oli? Mutta siis, varmaan ne vaihtoi sen veturinkuljettajan, kun sitä niin itketti. Ja konnari varmaan veisteli hurjia vitsejä! sellasia ne on, kyllä niillä vitsejä riittää. Mutta pääasia, ettei vr:n palautelaatikko vaan mene tukkoon sähköposteista! Antaa poikien veistellä, eihän sitä työtä muuten jaksaisikaan, jos ei olis jotain minne vois hölmöytensä kääntää! Munankuvien piirtelijöitä!
No mitä sitten? Herätkää pahvit tämä on sitä tosi elämää. Ei olla missään videopelissä tai virtuaalimaailmassa. Näin siinä käy ihan aikuisten oikeesti, jos menee radalla junan eteen. Se on sitä realismia eli todellisuutta.
Sinun pääsi on tehty vanhasta, sinkitystä kusiämpäristä, joten oleppa arvosi mukaisesti hissunkissun.
Ettet vaan puhunut omasta päästäsi, kun noin hyvin tiedät mistä se on tehty.
saatanannnnn idiootit menevät tappamaan itsensä toisten työpaikalle---eivät ajattele ku itseään---painuisivat vaikka mettään puuhun roikkumaan jos noin ahdistaa
Ei se tunnu mukavalta veturinkuljettajasta se on ihan selvä juttu. Mutta kuka se veturin keulaa menee vartavasten syynäämään olisko veriset jäljet keulassa?
Ne kaikki jotka odottaa junaa assalla. Toisaalta eikö niitä edes pyörrytä kun on paljon itikan ja kärpäsenraatoja junan keulalla?