Aion tehdä temput ja äänestääkin Haavistoa kostoksi tälle maalle, sitten muutan pois.
Siinähän sitten katselette gay,pridea suoranalähetyksenä presidentin linnanjuhlista, hahahha hahaahahah.
Siinähän sitten katselette gay,pridea suoranalähetyksenä presidentin linnanjuhlista, hahahha hahaahahah.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sinulla ei ole kaikki inkkarit kanootissa tai homot paraatissa! Ei yksi pääsky tee kesää tai yksi ääni pressaa!
mainostaa omaa seksuaalista suuntautumistaan! Homous on raskausmetallimyrkytyksestä johtuva sairaus, kunnes toisin todistetaan!
Siitäkö se ruotsalaismiesten homous johtuukin. Kaupungeissa on varmaan enemmän homoja kuin maaseudulla.
Olen tehnyt tuon kerran! 90-luvulla äänestin keskustaa kun tiesin että on useammaksi vuodeksi muutto norjaan. Nyt voisi saman tehdä, äänestää vaikka bideetä ja paeta norjaan. Kaikki mukaan!
Maastamuuttajan onkin tosiaan hyvä äänestää joko Biaudetia tai Haavistoa.
Väyrysen tai Soinin voitto tietää sitä että maahanmuuttolakeja tiukennetaan ja yksikään suomalainen ei pääse enää muuttamaan takaisin Suomeen.
Tännehän jäät mussuli homon komentoon,hahahaah
Onko kaikki miehet oikeasti homoja?
Ilmaisena kuukauden kanavana DNA-tarjoaa meille tässä kuussa kanavaa, mitä yöllä lähettää kai ns. aikuisviihdettä. Satuimpa sitä katsomaan. Vampyyrielokuva loppui ja alkoi posliinin höyläy - luuin. Siellä miehet jyystää naista persereikään! Mitä! Miksi? Mihin mies naista tarvitsee, jos se sitä höylää persereikään? Höylätköön äijät toisiaan keskenään.
Miesten homokammosta päätellen kaikilla on ainakin käynyt mielessä.