Lpr:n Eurokirppis

Olipa tänään tuolla kirppiksellä kaunis nainen n. klo 14-15 välillä. Seuraavan kerran kerään rohkeutta ja vaikka keksimällä keksin jotakin sanottavaa :-)
3298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuka niistä?

Äänestä

Eiköhän asia ole niin ettei kyseinen nainen olisi todennäköisesti ymmärtänyt sanaakaan suomea... Mutta älä huoli, seuraavalla bussilla tulee taas tusina lisää!

Äänestä

mistäs sie tiiät, vaik olis ymmärtänykki?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huh huh kirjoitti:

Olipa tänään tuolla kirppiksellä kaunis nainen n. klo 14-15 välillä. Seuraavan kerran kerään rohkeutta ja vaikka keksimällä keksin jotakin sanottavaa :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu