Mikael Jungner kiihdyttää maahanmuuttokeskustelua ehdottamalla, että Suomeen tarvittaisiin lisää minareetteja, temppeleitä ja synagogia.
KÄSITTÄMÄTÖNTÄ maanpetturuutta !!
KÄSITTÄMÄTÖNTÄ maanpetturuutta !!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tarvitsemme halpaa työvoimaa jotta saamme suomalaiset kyykkyyn.
Eihän Junkkerista pidä edes omatkaan enään !!! tosin on siinä hyvätkin puolensa
eipähän tule tehtyä mitään TYPERÄÄ ja VIRHEITÄ kun ei tee mitään ja P-A-S-K-A-N puhumisesta kaikkia ei oteta niin tosissaan !!!
Huumetesteihin välittömästi.
Se on demari, kuten Lipponen. Eli on ainakin pidettävä huolta, ettei pressaksi pääse demari.
siintä huolen, ettei varmasi pääse demari. Lipponen on kaukonäköinen politiikko. Varmisti noin, että demarit kärsii rökletappion. Lipponen kokkareiden agentti.
suomeksi: veronmaksajien pitäisi nuo kustantaa. muutenhan asiaan ei poliitikon tarvitsisi kantaa ottaa. jos jollain on rahaa, senkus hommaa rakennusluvan ja rakentaa temppelin.
demarikin tietää ettei ilmaisia lounaita ole. demari vain olettaa että veronmaksajat kustantavat hänen lounaansa.
Demarit ovat miehittäneet kaikki paikat, missä päätetään mamujen asioista, kuten sisäministeriön vakanssit.
Näin he voivat vaikuttaa vielä vuosikausia mamujen hyvinvoinnin petraamiseen ja kantisten surkistamiseen.
Kaikkien aikojen valehoitajavyyhti
Punaisen Ristin paikallisosastoissa on yleensä ensiapuryhmä, joka suorittaa päivystystä yleisötapahtumissa. Mielestäni kansalaiset ovat sellaisessa uskossa, että mukana on vain hoitajataustan omaavia ihmisiä, mutta näin asianlaita ei ole. Riittää kun on käynyt pari lyhyttä kurssia ja on läpäissyt testin.
http://www.punainenristi.fi/tule-mukaan/ensiapuryhmaan
Miltä tuntuisi, jos SPR:n puheenjohtaja Erkki Liikanen paikkailisi sinua?